PëRMBLEDHJE

Adam je prvi od svoje grupe prijatelja koji se verio. Zbog čitavog niza ishitrenih koraka, Adamovi prijatelji odlučuju da ga odvedu na njihov poslednji momački odmor u nadi da će uspeti da sabotiraju njegovu vezu. Kolo sreće se okrenulo, kada se pojavila I njegova verenica, ali sa svojim planovima ...

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Mysafire në qytet (2009)

  image
  Renée Zellweger, Harry Connick Jr. Një drejtuese biznesi ambicioze nga Majemi, e cila adhuron jetën në shoqërinë e lartë, shkon në një qytezë në Minesota dhe...
 • Ata vijnë bashkë (2014)

  image
  Paul Rudd, Amy Poehler. Parodi e komedive romantike. Pronarja e një dyqani ëmbëlsirash bie në dashuri me njeriun që është dërguar për të mbyllur biznesin e saj.
 • Vajza nga Beverli Hills (1995)

  image
  Çer, një gjimnaziste e bukur dhe e pasur, që nuk i mungon asgjë në jetë - do kuptojë se gjëja më e mirë për të ecur përpara, është të jesh një njeri sa më i...
 • Idhët-ëmbël (2009)

  image
  Një ekspert i vlerësuar robusto është dërguar në Tajlandë nga shefi i tij manjatit eksentrik për kafe për të blerë një kulture ekzotike për fasule. Jeta e tij "e...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.