poster

Titaniku

Titanic (1997)

Dramë, Romance | Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Meksikë
Regjia: James Cameron
Cinemax | 8.8.21 | 16:50

Vlerësimi: 7.8/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.69/10
(468 Voto)

Fotot

TitanikuTitanikuTitanikuTitanikuTitaniku

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Bukuri Amerikane (1999)

  e hënë
  image
  Kevin Spacey, Annette Bening, Thora Birch Një baba periferik i frustruar seksualisht, ka një krizë të moshës së mesme pasi që bie në dashuri me shoqen e vajzës së...
 • Quatre nuits d'un rêveur (1971)

  e hënë
  image
  The dreamer is Jacques, a young painter, who by chance runs into Marthe as she's contemplating suicide on the Pont-Neuf in Paris. They talk, and agree to see each...
 • Jungfrukällan (1960)

  e hënë
  image
  Set in beautiful 14th century Sweden, it is the sombre, powerful fable of wealthy land-owning parents whose daughter, a young virgin, is brutally raped and...
 • London (2005)

  e martë
  image
  In New York, the drug-addicted Syd is consumed by drink and drugs - missing his girlfriend London, who broke up with him six months ago after a two-year...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.