Fotot

JonathanJonathanJonathanJonathanJonathanJonathanJonathanJonathanJonathanJonathan

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Kur zbardhi një ditë (1971)

  image
  Filmi është ndërtuar në tre histori: "Armët", "Meço" dhe "Ura". Flet për heroizmin e njerëzve të thjeshtë gjatë viteve të stuhishme të Luftës së Dytë Botërore, ku...
 • Njeriu i shiut (1988)

  image
  Regjia: B.Levinson. Aktorët: D.Hoffman, T.Cruise. Fitues i 4 çmimeve Oskar dhe i 19 çmimeve të tjera kinematografike. Çarli do të përfitojë nga trashëgimia vetëm...
 • Foleja (2020)

  image
  Rory (Jude Law), një biznesmen ambicioz britanik, merr gruan (Carrie Coon) dhe fëmijët e tij amerikanë me vete në Angli, në kërkim të mundësive të reja pune. Por...
 • Flocking (2015)

  image
  Inspired by true events. A 14-year-old girl reports that she was raped, but is not believed. The entire village turns against her and her family.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.