PëRMBLEDHJE

An astronaut doctor Ivan Hood and his fellow astronaut Kelly return from their mission in space to find the world has been taken over by aliens. Now Dr. Ivan Hood and Kelly must lead a revolution to free the human slaves from their alien masters.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Pantera e zezë (2018)

  image
  Chadwick Boseman. Një tragjedi detyron Princin TiÇalla të ulet në fronin e Uakandës. Kur 1 armik i fuqishëm rishfaqet, ai do të mbledhë aleatet dhe do të përdorë...
 • Udhëtimi i fundit i Pol (2020)

  image
  Në një të ardhme të afërt të rrënimit ekologjik, Hëna e Kuqe misterioze, e lakmuar tepër për energjinë e saj, ndryshon papritmas kursin dhe drejtohet drejt Tokës....
 • Njeriu merimangë (2002)

  image
  Tobey Maguire, Kirsten Dunst, Willem Dafoe. Pasi pickohet nga një merimangë, një adoleshent i turpshëm e i mbyllur në vetvete, fiton aftësi të jashtëzakonshme, të...
 • Terminatori 4 Shpëtimi (2009)

  image
  C.Bale. Është viti 2018 dhe bota gjendet e shkatërruar nën sundimin e terminatorëve, që mbjellin veç terror e vdekje mes të mbijetuarve. Xhon Konër është i...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.