Vlerësimi: 4.2/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10
(4 Voto)

PëRMBLEDHJE

Mirë se vini në"FunFest", konkursin e përvitshëm të talenteve për personazhin më komik në botën e kartonëve

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Krudët (2013)

  image
  Krudët janë një familje parahistorike, të cilët jetojnë në një shpellë. Por kur streha e tyre shkatërrohet, ata fillojnë një aventurë të jashtëzakonshme nëpër një...
 • Aventurat e Padington 2 (2017)

  image
  Padingtoni tashmë i lumtur pranë familjes Brown, përpiqet të fitojë para mjaftueshëm për të blerë një libër antik për 100-vjetorin e tezes së tij. Por, për shkak...
 • Bebi Bos 2: Çështje familjare (2021)

  image
  Tashmë vëllezërit Templeton janë rritur dhe janë larguar nga njëri-tjetri, por një Bebe Bose e re, me një vizion tërëseisht të ri, do t'i bashkojë sërish dhe do...
 • Xhuxhi i Shtatë (2014)

  image
  Xhuxha, princesha, shtriga, zana, dragonj, magji ... Një miksim shumë i bukur, i të gjitha përallave klasike më të famshme, të pëlyqera nga të gjithë fëmijët......
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.