poster

The Apple Dumpling Gang

The Apple Dumpling Gang (1975)

Komedi, Familjar, Western | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Norman Tokar

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.2/10

PëRMBLEDHJE

Three orphaned siblings are forced upon confirmed bachelor Donovan (Bixby) in a 19th century boom town of Quake City, CA. After an earthquake shakes the area, the children find a large gold nugget worth tens of thousands of dollars. But their newfound wealth is causing more problems than it's solving, so they agree to "give" the gold to two bumbling outlaws (Knotts & Conway). But they only way they can get the gold is to steal it from the bank vault where it's being held for safe keeping.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Fatlumi Luke: Balada e Daltoneve (1978)

  image
  Aventurat e kaubojsit fatlum Luk dhe bandes se Daltoneve
 • Zëvendësi i grave (1987)

  image
  Lisimaku vazhdimisht caktohet të zëvëndësojë gratë e ndërmarrjes gjatë lejes së tyre të lindjes. Pjekja e Lisimakut në karakter arrihet përmes situatave të...
 • Në kërkim të thesarit (2012)

  image
  5 qentë më të preferuar nga të gjithë, rikthehen me një aventurë të re. Këtë herë ata do të shkojnë drejt Egjiptit, në kërkim të një xhevahiri mitik. Të...
 • Hope Ranch (2002)

  image
  A former marine and former cop named J.T. Hope, owner of a ranch called the "Circle Hope Ranch" starts a program for juvenile delinquents to help rehabilitate them.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.