PëRMBLEDHJE

Marie is troubled by the tragic death of her husband. Now she has to worry about her family. Her husband was a businessman, so she takes over the operation. To her surprise it is porn film production.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Oskar (1967)

  image
  Jeta e Bertrand Barnier, një industrialist i pasur, kthehet përmbys, kur zbulon papritur së vajza e tij është shtatzënë dhe se është grabitur nga një prej...
 • Sugar Water (1983)

  image
  Unsatisfied with her look and lack of sexual experience, a girl whose nickname is Tomboy decide to subject herself under nose surgery. Her best friend begins to...
 • OBRAČUN U KAZINO KABAREU (1993)

  image
  Two friends who work in a detective agency rob their boss in order to be hired by him to find the thieves. Their plan goes wrong after the man with a white hat...
 • Mamatë e këqija (2016)

  image
  Një grua me një jetë në dukje të përsosur, një martesë të shkëlqyeshme, fëmijë mbipeshë, shtëpi të bukur, pamje mahnitëse dhe në karrierë. Sidoqoftë, është e...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.