poster

Sworn to Vengeance

SWORN TO VENGEANCE (1993)

Thriller, Krim, Dramë, Mister | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Peter H. Hunt

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 5.2/10
(5 Voto)

PëRMBLEDHJE

3 kids have been brutally murdered. Sergeant Stewart gets the job investigating this macabre case. He is very determined to solve the case and he even listens to a woman that had a vision about the murders.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Loja e fundit (2013)

  image
  Ben Affleck, Justin Timberlake. Pasi shkon në Kosta Rika për të takuar njeriun që beson se e ka mashtruar, një student i Princetonit, joshet nga premtimet e...
 • Kepi i frikës (1991)

  image
  Pas 14 vitesh burgim, një psikopat i pashërueshem, jo pa motiv, do të vihet në ndjekje të familjes se avokatit te tij mbrojtes. I etur per hakmarrje do t'i beje...
 • Flames of Fury (2021)

  image
  A series of arson attacks terrifies a small town. A local police officer joins forces with a federal agent to solve the case before the arsonist strikes again.
 • Black's Game (2012)

  image
  After being reacquainted with a childhood friend Stebbi joins the drug trade world in order to pay off his debt. Inspired by actual events.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.