Vlerësimi: 7.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.6/10
(36 Voto)

PëRMBLEDHJE

A.Hepburn. Fitues i 2 Çmimeve Oskar. Shkrimtari Paul Varjak transferohet në New York. Ai intrigohet nga komshia e tij Holly Golightly. Në publik ajo është e sofistikuar. Por kur janë vetëm ajo kthehet në 1 grua të ëmbël.

Fotot

Mëngjesi tek TifaniMëngjesi tek TifaniMëngjesi tek TifaniMëngjesi tek TifaniMëngjesi tek TifaniMëngjesi tek TifaniMëngjesi tek TifaniMëngjesi tek TifaniMëngjesi tek TifaniMëngjesi tek TifaniMëngjesi tek TifaniMëngjesi tek TifaniMëngjesi tek TifaniMëngjesi tek TifaniMëngjesi tek Tifani

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Pafundësisht Ari Polar (2014)

  image
  2014. Mark Ruffalo, Zoe Saldana. Bazuar në një histori të vërtetë. Një njeri që vuan nga çrregullimi bipolar, përpiqet të rifitojë zemrën e gruas duke marrë...
 • Dashuria sipas Denit (2007)

  image
  Steve Carell, Juliette Binoche, Dane Cook. Një njeri i ve me tre vajza për të rritur, takon femrën perfekte. Por shumë shpejt ai zbulon se ajo është e dashura e...
 • Ema (2020)

  image
  Anya Taylor-Joy, Johnny Flynn, Bill Nighy. Bazuar në romanin me të njëjtin titull. Ema është e bukur, e pasur, e zgjuar. E lumtur me jetën e saj, ajo nuk ia ndjen...
 • Mozarti dhe balena (2005)

  image
  Josh Hartnett, Radha Mitchell. Historia e Donaldit dhe Isabelës, dy njerëzve që vuajnë nga sindroma Asperger, një formë autizmi. Një romancë e çiltër lind midis...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.