poster

Ky është fundi

This Is the End (2013)

Aksion, Komedi, Fantazi | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
TV drejtpërdrejt Streaming
img
img
Vlerësimi: 6.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.2/10
(37 Voto)

PëRMBLEDHJE

James Franco, Jonah Hill, Seth Rogen. Miqesia e gjashtë shokëve, rrezikon të shkatërrohet kur ata bllokohen në një shtëpi dhe evente kataklizmike fillojnë të shkatërrojnë Los Angelosin. A është ky fundi i botës?

Fotot

Ky është fundiKy është fundiKy është fundiKy është fundiKy është fundiKy është fundiKy është fundi

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Shtëpia paranormale 2 (2014)

  image
  Parodi e filmave: Aktivitet paranormal 4, Nata e djallit, Ligësi, Djalli në kuti, Ekzorcizmi i fundit 2, Dosjet Uorren.
 • Gënjeshtar gënjeshtar (1997)

  image
  J.Carrey. Fleçer po ngjiste shkallet e suksesit ndërsa gënjeshtrat pasonin njëra-tjetrën. Por ajo që e shnderroi në avokat të suksesshëm e beri një baba të...
 • Një dëshirë më shumë (2007)

  image
  Kur Paula Ferguson shikon se ish i dashuri i saj i dikurshëm është i pasur dhe i famshëm, ajo dëshiron që të kishte zgjedhur një burrë tjetër nga ai që zgjodhi....
 • Familja Adams 1 (1991)

  image
  Gomesi, Mortisia, Uensdey, Pagslei dhe Festeri janë pjestaret e familjes më të çuditshme në botë. Nëse do ti njihni, mos humbisni aventurat e Familjes Adams....
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.