poster

Again

Jeszcze raz (2008)

Regjia: Mariusz Malec

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 3.8/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10
(3 Voto)

PëRMBLEDHJE

This romantic comedy is about a mother and daughter and their entertaining adventures in love. The mother, Anna, is an energetic and attractive 40-year-old with a great sense of humor, a great sense of fashion, and an easy going personality. Her 19-year-old daughter Kasia, on the other hand, is an atypical teenager who is serious, shutters at the thoughts of parties or boys. Instead, she focuses on eating healthy, practicing yoga, and having a practical approach to life. What will happen when two eligible bachelors, Michal and Pawel, encounter these two lovely ladies?

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • S'e di si ia del (2011)

  image
  Sarah Jessica Parker, Pierce Brosnan. Një grua e martuar, nënë e dy fëmijëve dhe e suksesshme në karrierë, përpiqet të përballojë jetën e saj kaotike, ku çdo ditë...
 • Nearlyweds (2013)

  image
  Revolves around three friends who have dream weddings only to find out that the pastor who married them failed to complete the key paperwork required to make them...
 • Ginger and Cinnamon (2003)

  image
  When 30-year-old Stefania breaks up with her boyfriend Andrea, little does she realize what the summer has in store for her. She winds up on vacation at the Greek...
 • Një ditë me shi ne Nju Jork (2019)

  image
  Një komedi romantike që tregon historinë e dy të dashuruarve në kolegj, planet e të cilëve për një fundjavë romantike në Nju Jork dalin jashtë parashikimeve. Një...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.