poster

Mercenarët 2

The Expendables 2 (2012)

Thriller, Aksion, Aventurë, Mister | Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Gjermani, Bullgari, Kinë
Regjia: Simon West

Vlerësimi: 6.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.3/10
(144 Voto)

PëRMBLEDHJE

Sylvester Stallone, Bruce Willis, Jean-Claude Van Damme, Arnold Schwarzenegger, Chuck Norris. Aktorëtmë të dashur të aksionit, rikthehen në një film të papërsëritshëm. Nje mision në dukje i lehtë, do të kthehet në luftë për jetë a vdekje.

Fotot

Mercenarët 2Mercenarët 2Mercenarët 2Mercenarët 2Mercenarët 2Mercenarët 2Mercenarët 2Mercenarët 2Mercenarët 2Mercenarët 2Mercenarët 2Mercenarët 2Mercenarët 2Mercenarët 2Mercenarët 2Mercenarët 2Mercenarët 2Mercenarët 2Mercenarët 2Mercenarët 2

Rishikime


Ska rishikime

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.