Vlerësimi i përdoruesit: 7.6/10
(342 Voto)

Fotot

Mercenarët 2Mercenarët 2Mercenarët 2Mercenarët 2Mercenarët 2Mercenarët 2Mercenarët 2Mercenarët 2Mercenarët 2Mercenarët 2Mercenarët 2Mercenarët 2Mercenarët 2Mercenarët 2Mercenarët 2Mercenarët 2Mercenarët 2Mercenarët 2Mercenarët 2

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Sekreti i zotit te xhungles (2021)

  image
  Motër e vëlla aventurierë, sulmohen egërsisht nga kafshët e xhunglës ndërsa kërkojnë për babanë e tyre të zhdukur. Tek luftojnë kundër sulmeve të pamëshirshme,...
 • Koktej Baruti (2021)

  image
  E braktisur nga mamaja në fëmijëri, në jetën e saj të trazuar Sam ndoqi rrugën e së ëmës si një vrasëse profesioniste. E ngarkuar me një mision të ndërlikuar dhe...
 • Agjenti 007: S'ka kohë për të vdekur (2021)

  image
  Misioni për të shpëtuar një shkencëtar të rrëmbyer, rezulton të jetë një kurth i pabesë për James Bond-in (Daniel Craig), duke e çuar atë në gjurmët e një...
 • Mision i pamundur (2000)

  image
  Tom Cruise. Spiuni më i mirë i botes rikthehet për të shpëtuar njerëzimin nga tipi më i ri i terrorizmit ndërkombetar, nje virus me emrin 'Kimera'.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.