poster

Argail: Agjenti Sekret

Argylle (2024)

Aksion, Thriller, Mister, Komedi | Mbretëria e Bashkuar, Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Në kinema prej 1.2.24
Vlerësimi: 5.7/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7/10

PëRMBLEDHJE

Me Bryce Dallas Howard, Henry Cavill, Dua Lipa. Shkrimtarja e talentuar Elli Konuei, bën një jetë të qetë dhe vetmitare. Ajo shkruan romane spiunazhi, nga më të shiturit. Por kur personazhi i saj, agjenti sekret Argail, i cili është në një mision për të zbuluar një rrjet global spiunazhi, papritur shfaqet në jetën e saj reale, mbrëmjet e qeta në shtëpi bëhen një kujtim i largët.

Fotot

Argail: Agjenti Sekret

Rishikime


Ska rishikime

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.