poster

Truproja i pavarur

Freelance (2023)

Aksion, Komedi | Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Mbretëria e Bashkuar
Regjia: Pierre Morel
ArtKino 1 | 9.4.24 | 19:10

Vlerësimi: 5.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.4/10
(13 Voto)

PëRMBLEDHJE

Një mundësi e artë i vjen gazetares Claire Wellington (Alison Brie), që të intervistojë një diktator të pamëshirshëm (Juan Pablo Raba). Për sigurinë e saj punësohet si truprojë një ish oficer i mërzitur me punën në zyrë (John Cena). Por në mes të intervistës, shpërthen një grusht shteti ushtarak dhe të tre detyrohen të arratisen drejt xhunglës.

Fotot

Truproja i pavarur

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Robotët (2023)

  image
  Me Shailene Woodley dhe Jack Whitehall. Në vitin 2032, robotika e avancuar i mundësoi njerëzimit të përdorë androidët, si shërbëtorë. Elaine dhe Charles,...
 • Dikur të kam Njohur (2023)

  image
  Elli është producentja e një emisioni televiziv që rrezikon të mbyllet. E zhgënjyer, ajo kthehet në vendlindje. Aty takon Shonin, ish të dashurin e saj dhe...
 • Akuameni dhe Mbretëria e Humbur (2023)

  image
  Ky është kapitulli i fundit i "Akuamen" (Jason Momoan), superheroi i deteve, mbreti i Atlantisit, tashmë i sapo bërë baba. Këtë herë ai duhet ta mbrojë...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.