Vlerësimi: 6.4/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.8/10
(30 Voto)

PëRMBLEDHJE

Colin Farrell, Anton Yelchin. Një adoleshent zbulon se fqinji i tij i sapo ardhur, fsheh një sekret të frikshëm. Ndryshe nga ç'tregon pamja e tij e jashtme, ai është një vampir, që s'ndalet para asgjëje...

Fotot

Natë frikeNatë frikeNatë frikeNatë frikeNatë frikeNatë frikeNatë frikeNatë frikeNatë frikeNatë frikeNatë frikeNatë frikeNatë frikeNatë frikeNatë frikeNatë frikeNatë frikeNatë frikeNatë frikeNatë frike

Rishikime


Ska rishikime

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.