poster

Pasi u njohëm 5

After Everything (2023)

Romancë, Dramë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Në kinema prej 13.9.23
Vlerësimi: 4.6/10

PëRMBLEDHJE

Bazuar në best-seller-in e Anna Todd, vjen kapitulli i fundit, dedikuar sagës së një dashurie të pamundur. Me frymëzimim e humbur dhe dhimbjen e ndarjes nga Tesa, shkrimtari Hardin, udhëton drejt Portugalisë, për të korrigjuar gabimet e së kaluarës. Ai kupton se duhet të ndryshojë sjelljen e tij, përpara se të angazhohet për më tej me Tesën.

Fotot

Pasi u njohëm 5

Rishikime


Ska rishikime

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.