poster

Captain Marvel 2

The Marvels (2023)

Fantashkencë, Fantazi, Aksion, Aventurë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Nia DaCosta

Ku ta shikojmë
Në kinema prej 9.11.23
Vlerësimi i përdoruesit: 6.8/10
(5 Voto)

PëRMBLEDHJE

Carol Danvers i ngatërron fuqitë e saj me ato të Kamala Khan dhe Monica Rambeau, duke i detyruar ato të punojnë së bashku për të shpëtuar universin.

Rishikime


Ska rishikime

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.