poster

Dune Part Two

Dune: Part Two (2023)

Aksion, Aventurë, Dramë, Fantashkencë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Kanada

Ku ta shikojmë
Në kinema prej 29.2.24
Vlerësimi i përdoruesit: 7.8/10
(4 Voto)

Rishikime


Ska rishikime

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.