poster

Shed My Skin

Aus der Haut (2015)

Dramë | Gjermani, Austri

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.7/10

PëRMBLEDHJE

The adolescent Milan discovers his own suspected homosexuality at the age of 17 and the consequences for him and his family but also the liberation as he understands why he has been so down and rebellious.

Rishikime


Ska rishikime

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.