Jan Braren

actor

Aktor:

  1. ...
    Lars

Skenaristi:

  1. 1. Silent Hunt (1971), seriale
  2. 7. Bauhaus (2019), Film

Regjisori:

  1. ...
    associate producer

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.