poster

65

65 (2023)

Fantashkencë, Aksion, Dramë, Thriller, Aventurë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Kanada

Ku ta shikojmë
TV drejtpërdrejt Streaming
img
img
Vlerësimi: 5.4/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.4/10
(34 Voto)

PëRMBLEDHJE

Pas një aksident katastrofik, astronauti Mills (Adam Driver) përplaset në një planet fillimisht të panjohur, për të kuptuar më pas, se ajo është Toka e 65 milionë viteve më parë. Për të mbijetuar në këtë mjedis të rrezikshëm, Mills, duhet të luftojë me krijesa parahistorike, mes tyre dhe dinozaurët të frikshëm.

Fotot

65

Rishikime


Ska rishikime

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.