poster

From Hell to Victory

From Hell to Victory (1979)

Luftë, Dramë | Itali, Spanjë, Francë
Regjia: Umberto Lenzi

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.3/10

PëRMBLEDHJE

In 1939, at a Paris café, six friends of various nationalities vow to meet again at the same spot after the end of WW2.

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.