poster

The Groundstar Conspiracy

The Groundstar Conspiracy (1972)

Aksion, Thriller, Romancë, Fantashkencë, Krim, Mister | Kanada, Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.0/10

PëRMBLEDHJE

A break-in and sabotage attempt occurs at a top secret research institute and the culprit is cornered and captured. The problem is that he's been badly injured and claims to have lost his memory entirely. A cat-and-mouse game ensues between investigator Tuxan, the mystery intruder Welles and the people who sent him on the mission.

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.