Vlerësimi: 6.4/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.9/10
(35 Voto)

PëRMBLEDHJE

Shtëpia e gjyshes së famshme të Kësulëkuqes është dhunuar! Hetuesit e botës shtazore hetojnë mbi rastin në të cilin janë përfshirë një fëmijë, një ujk dhe një marangoz. Një përrallë ndryshe!

Fotot

Kësulëkuqja

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Bota e sërfit (2007)

  image
  Pinguini Kodi ka një ëndërr të madhe: të marrë pjesë në një konkurs profesionist sërfi. Ai hyn në garë, dhe me fitoren shpreson të ketë respektin që meriton. Por...
 • REGINA (2001)

  image
  Për Reginën, në Islandë, të kalosh pushimet verore pa bërë asgjë emocionuese është e paimagjinueshme. Sikur vetëm nëna e saj, një punonjëse sociale e ve, të...
 • Një aventurë ketrash (2015)

  image
  Kjo është aventura e një ketri, i cili ka një plan madh... Po një plan i madh, nuk mund të realizohet pa një skuadër të madhe... Zbuloni planin dhe skuadrën që...
 • 9 vjeçarja: Viti më i keq i jetës (2016)

  image
  Adoleshenti i heshtur dhe plot imagjinatë Raf Kaçadorian, është i lodhur nga rregullat e rrepta të shkollës së tij që nuk lejojnë kreativitetin të zhvillohet,...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.