Vlerësimi: 6.0/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8/10
(13 Voto)

PëRMBLEDHJE

Detektivi Hofman duket se është ndjekësi i vetëm i tmerreve të "Enigmës". Por kur Fbi-ja i afrohet kapjes së tij, ai vë në lëvizje një lojë të tmerrshme që zbulon më në fund planin djallëzor të "Enigmës".

Fotot

Sharra VISharra VISharra VISharra VISharra VISharra VISharra VISharra VISharra VISharra VISharra VISharra VISharra VISharra VISharra VISharra VISharra VISharra VISharra VISharra VI

Rishikime


Ska rishikime

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.