Casebusters

Casebusters (1986)

Thriller, Familjar, Krim, Aksion, Mister, Aventurë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Wes Craven

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.4/10

PëRMBLEDHJE

Jamie and Allie are amateur sleuths whose grandfather runs a small security business. One afternoon, while digging around on their own, they accidentally stumble onto a major case.

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.