The Apple Dumpling Gang Rides Again

The Apple Dumpling Gang Rides Again (1979)

Familjar, Western, Komedi | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.0/10

PëRMBLEDHJE

Amos and Theodore, the two bumbling outlaw wannabes from The Apple Dumpling Gang, are back and trying to make it on their own. This time, the crazy duo gets involved in an army supply theft case -- and, of course, gets in lots of comic trouble along the way!

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
  • The Foster Brothers (1976)

    image
    Saban, Ramazan and Bayram are sailors in an Ottoman Navy and Hüsamettin is their commander. Hüsamettin's aide Ramazan, Saban who is foster son of Hüsamettin's...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.