poster

Der Kommissar und die Eifersucht

Der Kommissar und die Eifersucht (2022)

Thriller | Gjermani
Regjia: Andreas Senn

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion

Fotot

Der Kommissar und die EifersuchtDer Kommissar und die EifersuchtDer Kommissar und die EifersuchtDer Kommissar und die EifersuchtDer Kommissar und die EifersuchtDer Kommissar und die Eifersucht

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Duel i heshtur (1967)

  image
  Skenari është mbështetur në aktin heroik të marinarit Spiro Kote. Përpjekjet e tre personave për të rrëmbyer një motovedetë ushtarake me qëllim arratisjen në...
 • Ora e Dëshpërimit (2021)

  image
  Një nënë garon e dëshpëruar me kohën për të shpëtuar fëmijën teksa autoritetet e vendosin në një qytezë të vogël të izoluar
 • The Ice Forest (2014)

  image
  As a snowstorm is about to rage, a young technician arrives in a high-altitude town to repair its electric power plant, he quickly discovers that it is used for...
 • Sekreti i Dados (2018)

  image
  Një grua përpiqet të mbrojë familjen e saj pasi zbulon tradhtinë e të shoqit me dadon e fëmijëve. Ndërkohë që bashkëpunëtorët e të shoqit vriten, ajo zbulon se...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.