poster

The Ice Forest

La foresta di ghiaccio (2014)

Thriller | Itali
Regjia: Claudio Noce
Eurochannel | Sot | 02:35

Vlerësimi: 4.9/10

PëRMBLEDHJE

As a snowstorm is about to rage, a young technician arrives in a high-altitude town to repair its electric power plant, he quickly discovers that it is used for sinister purposes.

Fotot

The Ice Forest

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Motives 2: Retribution (2007)

  image
  It's been three years since Emery Simms was wrongfully imprisoned for a murder he didn't commit. Emery's best friend Brandon (Blakemore) and ex-wife Connie (Fox)...
 • Fuqia e Parave (2013)

  image
  Adam Kasidi është një i ri i talentuar i punësuar në nje kompani globale të drejtuar nga Nikolas Uajët. Por një gabim i pafajshëm i kushtron shtrenjtë, pasi...
 • Undertow (2012)

  image
  Toby, an ambitious young lawyer, gets on the wrong boat when she serves papers to a man who has a deadly vendetta against her father. He kidnaps her and takes her...
 • Falja (2017)

  image
  Me kandidatin e çmimit Oskar Ralph Fiennes dhe fituesen e çmimit Oskar Jessica Chastain. Bazuar në romanin e shkrimtarit Anglez, Lawrence Osborne. Duke ecur me...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.