poster

Montalbano and Me: Andrea Camilleri

Andrea Camilleri - Il maestro senza regole (2014)

Biografi | Itali

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 7.4/10

PËRMBLEDHJE

A profile of the author of the highly successful INSPECTOR MONTALBANO series, originally broadcast to mark his birthday.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Skafandra dhe flutura (2007)

  image
  Fitues i regjisë më të mirë për vitin 2007 në Festivalin e Kanës. Redaktori i revistës së njohur të modës El (ELLE), Zhan Dominik Bobi, në moshën 43 vjeçare pëson...
 • Skandali Fox (2019)

  image
  Punonjësit femra në Fox News marrin një kulturë toksike mashkullore, duke çuar në rrëzimin e mogut të mediave Roger Ailes.
 • Një mrekulli e papritur (2020)

  image
  Naomi Watts. Bazuar në histori të vërtetë. Bota e një nëne të re kthehet përmbys pas një aksidenti gati fatal, që e lë të paralizuar. Burri dhe tre djemtë e...
 • Maria Madalena (2018)

  image
  Rooney Mara, Joaquin Phoenix. Portretizimi i një prej figurave shpirtërore më enigmatike dhe më të keqkuptuara të historisë. Në kërkim të një jete të re, Maria...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.