poster

Holiday in Santa Fe

Holiday in Santa Fe (2021)

Komedi, Dramë, Familjar, Romancë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.2/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10

PëRMBLEDHJE

Sparks fly when a greeting card executive arrives in Santa Fe to acquire a tight-knit family company that creates ornaments inspired by Mexican Christmas traditions.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Milyarder (1987)

  image
  A civil servant in a small town, shunned by his family and his friends due to his lack of ambition, hits the jackpot in the national lottery. Not trusting anybody...
 • Për shkak të Uin Diksit (2005)

  image
  Opali shkon bashkë me babain e saj të jetoje ne një qytet të vogel me njerez të çuditshëm, por miqesine e saj do t'ia dhurojë një qeni çamarrok. Së bashku, ata do...
 • Princi dhe unë 2 (2006)

  image
  Luke Mably, Kam Heskin. Dasma e princit Edward dhe vajzës së thjeshtë Paige, vihet në dilemë kur dikush kujton një rregull të vjetër. Tani ai duhet të zgjedhë...
 • Heronjtë (2010)

  image
  Një njeri është ne makinë nga ana fshatit në një nxitim për të marrë në një takim të rëndësishëm të biznesit. Mendja e tij është e preokupuar me mendimet rreth...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.