poster

The Cold Heart

Das kalte Herz (2014)

Fantazi, Familjar | Gjermani

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 4.5/10
(2 Voto)

PëRMBLEDHJE

This animated short follows the life of a poor, German coal miner, Peter Munk. Coal mining leaves Peter far from the riches he desires, yet when given the opportunity to have three wishes granted, things do not go as well as he had hoped.

Fotot

The Cold HeartThe Cold HeartThe Cold HeartThe Cold HeartThe Cold HeartThe Cold HeartThe Cold HeartThe Cold HeartThe Cold HeartThe Cold HeartThe Cold HeartThe Cold HeartThe Cold Heart

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Shkolla e Magjisë (2020)

  image
  E dërguar në një shkollë magjistarësh, një vajzë dhe miqtë e saj të rinj, duhet të mësojnë të përdorin afësitë e tyre të mbinatyrshme për ti shpëtuar të gjithë...
 • Evani i gjithëpushtetshëm (2007)

  image
  Steve Carell, Morgan Freeman. Një kongresmen i sapo zgjedhur përballet me një detyrë me përmasa biblike. Për t'i bërë ballë një përmbytjeje, Zoti e ka urdhëruar...
 • Barbi në Feritopia (2005)

  image
  Elina është një zanë lulesh që zbulon se shtëpia e saj në Livadhin Magjik është kapluar nga një sëmundje e tmerrshme që po i vret lulet dhe duke i bërë zanat të...
 • Kasper (1995)

  image
  Dr.Xhejmsi me vajzën e tij Kejtin do të vijnë në shtëpinë e madhe ku banon dhe Kasperi për të studiuar fantazmat. Ndërkohë që një grup keqbërësish po mundohen të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.