Vlerësimi: 5.4/10
Vlerësimi i përdoruesit: 4/10

PëRMBLEDHJE

Marjorie Turner is suffocating. Her younger sister Jeanine has no ambition, and her eight year marriage to Harry puts her in constant competition with his family (all doctors), of whom he is also competing for the affections. One day, she snaps while food shopping, and beds a mysterious man, who dies during the moment of passion. When she forgets her wallet, a vertical-blinds salesman finds it, and things get complicated from there.

Fotot

Sibling RivalrySibling RivalrySibling RivalrySibling RivalrySibling RivalrySibling RivalrySibling RivalrySibling Rivalry

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • I Dashur Diktator (2017)

  image
  Michael Caine, Katie Holmes. Kur trazirat politike detyrojnë një diktator të largohet nga ishulli i i tij, ai i kërkon strehim mikeshës së tij të letrave, të...
 • Kaçurrelat (2017)

  image
  Patricia Arquette. Një 13-vjeçare ëndërron të bëjë flokët permanent që të përshtatet në shkollën e re. Kur prindërit e dërgojnë t'i rregullojë flokët në një...
 • Tri mundësi për Emën (2011)

  image
  Një varse magjike do t'i hapë sytë një vajze të re, të shohë pasojat e veprimeve të saj... Mos humbsini një udhëtim të mrekullueshë në kohë...
 • Mision dashurie (2013)

  image
  Pierce Brosnan, Emma Thompson, Timothy Spall. Një çift i divorcuar përpiqet te rimarrë paratë e kursyera për pensionin, pasi pronari i kompanisë që i...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.