PëRMBLEDHJE

Dilan and Baran are forced to marry to end a feud and save their brother, but their uncle wants to rekindle it. This conflict-filled relationship will bring strong winds between two hearts, but will it turn into a real marriage?

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.