Vlerësimi: 5.0/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.2/10
(9 Voto)

PëRMBLEDHJE

Alice, having survived the previous installment of the Nightmare series, finds the deadly dreams of Freddy Krueger starting once again. This time, the taunting murderer is striking through the sleeping mind of Alice's unborn child. His intention is to be "born again" into the real world. The only one who can stop Freddy is his dead mother, but can Alice free her spirit in time to save her own son?

Fotot

Nightmare on Elm Street 5Nightmare on Elm Street 5Nightmare on Elm Street 5Nightmare on Elm Street 5Nightmare on Elm Street 5Nightmare on Elm Street 5Nightmare on Elm Street 5Nightmare on Elm Street 5Nightmare on Elm Street 5Nightmare on Elm Street 5Nightmare on Elm Street 5Nightmare on Elm Street 5Nightmare on Elm Street 5Nightmare on Elm Street 5Nightmare on Elm Street 5

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Pezull në kohë (1996)

  image
  Pas një aksidenti me makinë në të cilin gruaja e tij, Debra, mbeti e vrarë dhe ai u plagos, Frenk Benisteri fiton aftësi psikike që i mundësojnë të shohë, dëgjojë...
 • Shtëpia paranormale 1 (2013)

  image
  Parodi e filmave: Aktivitet paranormal, Me djallin në gji. Një njeri kërkon ndihmë paranormale për të shpëtuar gruan e tij, e cila është pushtuar nga një qenie...
 • Histori dritheruese: Mos mendo (2007)

  image
  Një vajzë dhe vëllai i saj, pasi lexojnë një libër të mistershëm, krijesa të çuditëshme, fillojnë ti përndjekin...Tani nis një aventurë drithëruese, për të...
 • Stan Helsing (2009)

  image
  Natën e Halloween, një punëtor i dyqanit me qira të filmave STAN HELSING duhet të shpëtojë qytetin e tij të vogël nga 6 përbindëshat më të frikshëm të të gjithë...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.