Transmetimet në kanale:

Hayat TV  Hayat Plus  

Ishte në kanal:

Star TV TR  RTV21  PINK  

Episodi vijues:

e hënë
10:55
Kara Sevda 1, ep. 153
e hënë
10:55
Kara Sevda 1, ep. 155
e martë
10:55
Kara Sevda 1, ep. 154
e martë
10:55
Kara Sevda 1, ep. 156
e mërkurë
10:55
Kara Sevda 1, ep. 157
e mërkurë
10:55
Kara Sevda 1, ep. 155
e enjte
10:55
Kara Sevda 1, ep. 158
e enjte
10:55
Kara Sevda 1, ep. 156
10.4.20
10:50
Kara Sevda 1, ep. 159
10.4.20
10:50
Kara Sevda 1, ep. 157
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.