At a hospital a nurse switches two daughters because their last names are similar. The rich family get the poor girl and the poor family get the rich girl. After 15 years, they find out about it.

Ishte në kanal:

TV Klan  OBN  Star TV TR  Prva  

REKOMANDIMET
 • Kardashians (2006)

  Sot
  image
  A peek inside the exploits and privileged private lives of the blended Kardashian-Jenner family, including sisters Kim, Kourtney and Khloé.
 • Urgjenca e Cikagos (2015)

  Sot
  image
  Një emocion përmes kaosit të përditshëm të spitalit më eksploziv të qytetit dhe ekipit kurajoz të mjekëve që e mbajnë atë së bashku. Ato do të trajtojnë raste...
 • Kurt seit dhe sura (2014)

  Sot
  image
  The love story of Kurt Seyit, an army major, and Sura, an attractive girl.
 • Zabranjeno voće (2018)

  Sot
  image
  Three things in life can not be hidden "love, smoke and lack of money". The social society and the events behind the business world are told.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.