Vlerësimi: 6.8/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.2/10
(46 Voto)

Fotot

Këngët e KrishtlindjeveKëngët e KrishtlindjeveKëngët e KrishtlindjeveKëngët e KrishtlindjeveKëngët e KrishtlindjeveKëngët e KrishtlindjeveKëngët e KrishtlindjeveKëngët e KrishtlindjeveKëngët e KrishtlindjeveKëngët e KrishtlindjeveKëngët e KrishtlindjeveKëngët e KrishtlindjeveKëngët e KrishtlindjeveKëngët e KrishtlindjeveKëngët e Krishtlindjeve

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Sirena e vogel 2: Kthim në Thellësi (2000)

  image
  Princesha Miranda jeton me babain e saj, mbretin e detit, dhe dy motrat e saj në një pallat magjik. Ajo ka zërin më të bukur në të gjithë Mbretërinë e Merfolk
 • Legjenda e shtegut të fshehtë (2010)

  image
  Kjo është aventura e Manus. Ai do ta kalojë verën me gjyshin e tij mes të papriturave të shkretëtirës. Atje, Manu do të marrë shumë përgjegjësi dhe do të luftojë...
 • Brenda Mendjes (2015)

  image
  Pasi 11 vjeçarja Rajli, shpërngulet bashkë me familjen, emocionet e saj ' Lumturia, Mërzia, Frika, Inati dhe Neveria' bien në konflikt me njëra-tjetrën. Kush...
 • Everesti, jeti i vogël (2019)

  image
  Kur adoleshentja Yi zbulon një Jeti të ri në çatinë e banesës së saj në Shanghai, ajo dhe dy miqtë e saj trazovaçë nisin një aventurë emocionuese për të bashkuar...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.