Vlerësimi: 7.4/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.51/10
(68 Voto)

PËRMBLEDHJE

Në botën e së ardhmes, regjimi i rreptë rrënjosi luftrat duke shtypur emocionet: librat, arti dhe muzika janë të ndaluar, dhe ndjenja është krim që dënohet me vdekje. Prift Xhon Preston (Kristian Bejl) është agjent qeveritar shumë i respektuar dhe i ngarkuar për shkatërrimin e atyre që u rezistojnë rregullave. Kur e humb një dozë proziumi, barit psikoaktiv që shtyp emocionet, Prestoni, njeriu që është i stërvitur për të zbatuar ligjet e rrepta të regjimit të ri, befasisht bëhet njëri i vetëm që mund ta zëvendësojë.

Fotot

EkuilibriEkuilibriEkuilibriEkuilibriEkuilibriEkuilibriEkuilibriEkuilibriEkuilibriEkuilibri

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Kercenim i trefishte (2019)

  e diel
  image
  Një vajzë miliarderi e cila ka qëllim të rrëzojë një organizatë kriminale, shënjestrohet nga një grup vrasësish. Ajo njihet me dy persona të cilët kërkojnë të...
 • Rrjeti i Gënjeshtrave (2008)

  e diel
  image
  Roxher Ferris është një operativ i CIA-s që punon në lindjen e mesme. Cinizmi mbizotëron kudo. Roxheri punon në Aman me Hani Salam, shefin e sigurisë së...
 • Hulku (2003)

  e diel
  image
  një shkencëtar shumë i njohur me një të ardhme të turbullt mbi familjen e tij, përfshihet në një aksident në laboratorin e tij dhe padashje ekspozohet ndaj...
 • Djemte e keqinj 2 (2003)

  e diel
  image
  Policët Majk Louri dhe Markus Benet fillojnë të hetojnë ardhjen e ekstazisë në Majami. Kërkimet e tyre i çojnë drejt një personi shumë të rëndësishëm, plani i të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.