poster

Pesha e së shkuarës

Destroyer (2018)

Aksion, Krim, Dramë, Mister, Triller | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Karyn Kusama
FilmBox Extra RS | e diel, 27 shkurt 2022 | 21:00

Vlerësimi: 6.2/10
Vlerësimi i përdoruesit: 6/10
(10 Voto)

Fotot

Pesha e së shkuarësPesha e së shkuarësPesha e së shkuarësPesha e së shkuarësPesha e së shkuarësPesha e së shkuarësPesha e së shkuarësPesha e së shkuarës

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Kategoria 6: Dita e Shkatërrimit (2004)

  e martë
  image
  Pas stuhisë së fuqisë së madhe shkatërruese, zhdukje të dyshimtë të dritave, që erdhën si reagim zinxhiri, njerëz mund të mbeten pa komunikim me pjesë tjetër të...
 • Ndjekja (2003)

  e martë
  image
  I përndjekur nga makthet e përjetuara në Kosovë, nga agjent i forcave speciale, Ajron Hellem është kthyer në kriminel në arrati dhe pas i është vënë njohësi më i...
 • 007 - Misioni Vetetima (1965)

  e martë
  image
  James Bond vazhdon në misionin e tij të katërt, me qëllimin e tij për të rimarrë dy bomba të vjedhura. Ata janë marrë nga organizata e keqe SPECTER. Bota është...
 • Dredd-Ligji jam unë (1995)

  e martë
  image
  Sylvester Stallone, Armand Assante, Diane Lane, Rob Schneider. Në botën e së ardhmes, gjykatësi më i famshëm dënohet për një krim që s'e ka kryer, ndërsa homologu...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.