PËRMBLEDHJE

Një prokuror i ri dhe i suksesshëm, përpiqet të futë në burg një inxhinier dinak, të akuzuar për vrasjen e bashkëshortes. Një kundërshtar si asnjë tjetër, që rrezikon t'i shkatërrojë gjithçka.

Fotot

Prova e krimitProva e krimitProva e krimitProva e krimitProva e krimitProva e krimit

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.