PËRMBLEDHJE

Tom Hardy, Gary Oldman. Kur Leo Demidov, një pjestar i çnderuar i policisë sekrete, zbulon prova për një vrasës serial, ai duhet të përballet me idetë e çmendura të një drejtuesi të Bashkimit Sovjetik, që thotë se në 'parajsë' krimi nuk ekziston.

REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.