PËRMBLEDHJE

Vetëm 180 metra larg nga bregu, sërfistja Nensi sulmohet nga një peshkalqen i bardhë, dhe udhëtimi i saj i shkurtër drejt shpëtimit bëhet një garë me fatin.

Fotot

Instikti i MbijetesësInstikti i MbijetesësInstikti i MbijetesësInstikti i MbijetesësInstikti i MbijetesësInstikti i MbijetesësInstikti i MbijetesësInstikti i MbijetesësInstikti i MbijetesësInstikti i MbijetesësInstikti i MbijetesësInstikti i MbijetesësInstikti i MbijetesësInstikti i Mbijetesës

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Na Ishte Njëherë në Meksikë (2003)

  e shtunë
  image
  A.Banderas, S.Hayek. Heroi legjendar 'El Mariachi' e gjen veten të përfshire në luften e një trafikanti droge për të rrezuar Presidentin Meksikan, i ndihmuar nga...
 • Njerëzit X: Ditët e së ardhmes se shkuar (2014)

  e shtunë
  image
  Patrick Stewartm Ian McKellen, Hugh Jackman. Njerëzit X kthejnë dikë pas në kohe, për të ndryshuar historinë dhe për të parandaluar një ngjarje që do të sillte...
 • Kryelarti (2004)

  e shtunë
  image
  Ish ushtari amerikan Chris Vaughn rikthehet në qytetin e lindjes ku gjithçka që njihte kishte ndryshuar. Krimi, droga dhe shthurja kishte pushtuar rrugët e...
 • Bota e Humbur - Jurassic Park (1997)

  e shtunë
  image
  Pasi një vajzë e vogël sulmohet nga një grup i vogël kompsongautësh, Ian Malkolm zbulon se ekziston edhe një ishull i dytë plot me një variete dinozaurësh....
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.