poster

Wonka

Wonka (2023)

Komedi, Familjar, Fantazi, Aventurë, Muzikal | Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Mbretëria e Bashkuar
Regjia: Paul King

Ku ta shikojmë
Në kinema prej 14.12.23
Cineplexx
Vlerësimi i përdoruesit: 7/10

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.