poster

Mision i pamundur 4: Protokolli Fantazmë

Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011)

Aksion, Aventure, Triller | Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Emiratet e Bashkuara Arabe, Çeki, Indi, Kanada
Regjia: Brad Bird

Vlerësimi: 7.4/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.11/10
(76 Voto)

Fotot

Mision i pamundur 4: Protokolli FantazmëMision i pamundur 4: Protokolli FantazmëMision i pamundur 4: Protokolli FantazmëMision i pamundur 4: Protokolli FantazmëMision i pamundur 4: Protokolli FantazmëMision i pamundur 4: Protokolli FantazmëMision i pamundur 4: Protokolli FantazmëMision i pamundur 4: Protokolli FantazmëMision i pamundur 4: Protokolli FantazmëMision i pamundur 4: Protokolli FantazmëMision i pamundur 4: Protokolli FantazmëMision i pamundur 4: Protokolli FantazmëMision i pamundur 4: Protokolli FantazmëMision i pamundur 4: Protokolli FantazmëMision i pamundur 4: Protokolli FantazmëMision i pamundur 4: Protokolli FantazmëMision i pamundur 4: Protokolli FantazmëMision i pamundur 4: Protokolli FantazmëMision i pamundur 4: Protokolli FantazmëMision i pamundur 4: Protokolli Fantazmë

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Ninxha (2009)

  Sot
  image
  Një perëndimor që studion ninjutsu në Japoni kërkohet mjeshtri i tij të kthehet në Nju Jork për të mbrojtur një thesar marramëndës të blinduar që përmban armët e...
 • Në radhët e armikut (2013)

  Sot
  image
  Një i ri, i ndarë nga familja e tij në Luftën e Dytë Botërore, maskohet si Zyrtar Nazist SS dhe zbulon më shumë se vetëm vendndodhjen e familjes së tij...
 • Lojërat e urisë - Kryengritja, Pjesa e Parë (2014)

  Sot
  image
  Pas bombardimit të qarkut 13, Katnis Everdini pranon më në fund kërkesën e presidentes Alma Koin dhe këshilltarit të saj Plutark Hevënsbi dhe bëhet Grifsha,...
 • Shkretëtira (2013)

  Sot
  image
  Në një udhëtim familjar për në shkretëtirën Afrikane, një shkencëtar pa dashje udhëton jashtë rrugës së caktuar dhe vritet nga një shitës armësh. E dashura e tij...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.