poster

Truproja e Gruas së Vrasësit

Hitman's Wife's Bodyguard (2021)

Aksion, Komedi, Krim, Thriller, Mister, Romancë | Mbretëria e Bashkuar, Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Suedi, Bullgari, Francë
Tring Super | 7.4.24 | 11:25

Vlerësimi: 6.1/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8/10
(42 Voto)

PëRMBLEDHJE

Edhe pse ai ka dhënë dorëheqjen nga detyra, truproja Michael Bryce (Ryan Reynolds), vazhdon miqësinë e tij me vrasësin Darius Kincaid (Samuel L. Jackson). Ndërkohë, ata të dy po përpiqen të shpëtojnë gruan e Dariusit - Sonian, nga një njeri i çmendur, hakmarrës dhe i fuqishëm (Antonio Banderas).

Fotot

Truproja e Gruas së VrasësitTruproja e Gruas së VrasësitTruproja e Gruas së VrasësitTruproja e Gruas së VrasësitTruproja e Gruas së VrasësitTruproja e Gruas së VrasësitTruproja e Gruas së VrasësitTruproja e Gruas së VrasësitTruproja e Gruas së VrasësitTruproja e Gruas së VrasësitTruproja e Gruas së VrasësitTruproja e Gruas së VrasësitTruproja e Gruas së VrasësitTruproja e Gruas së VrasësitTruproja e Gruas së VrasësitTruproja e Gruas së VrasësitTruproja e Gruas së Vrasësit

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Truproja e vrasësit (2017)

  image
  Një ndër truprojat më të njohura thirret për të mbrojtur armikun e jetës së tij. Ai dhe vrasësi manipulues kanë qenë në anën e kundërt të plumbave për vite me...
 • Djemtë e këqij 3 (2020)

  image
  Will Smith, Martin Lawrence. Detektivët e Majamit Mike Lowrey dhe Marcus Burnett hetojnë një seri vrasjesh të lidhura me të kaluarën e trazuar të njërit prej tyre.
 • Ora e pikut (1998)

  image
  Një detektiv nga Hong Kongu bashkohet me një lojtar amerikan për të kapur kriminelin, i cili i vrau partnerin dhe i rrëmbeu vajzën.
 • Pensionistë të rrezikshëm 2 (2013)

  image
  Bruce Willis, John Malkoviç, Hellen Mirren. Ish-agjenti i CIA-s, Frenk Moses ribashkon sërish skuadrën e agjentëve në pension. Ata duhet të gjejnë pjesën...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.