poster

Night Shift

Police (2020)

Krim, Dramë | Francë, Belgjikë, Kinë
Regjia: Anne Fontaine

Ku ta shikojmë
Në kinema prej 28.1.21
Cineplexx
Vlerësimi: 5.1/10

PËRMBLEDHJE

Tre oficerë duhet të shoqërojnë një emigrant të paligjshëm në aeroportin Charles de Gaulle,për ta kthyer në atdheun e tij. Por kur ata mësojnë të vërtetën duhet të bëjnë një zgjedhje të vështirë.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.