Утринска програма во Македонија во која главниот збор го имаат гледачите. Тие, секое утро, отворено можат да дискутираат за најактуелните теми од општествениот живот.

Се прикажува на каналите:

Kanal5  

Следна епизода:

понеделник
06:45
Здраво Македонијо, утринска програма
вторник
06:45
Здраво Македонијо, утринска програма
среда
06:45
Здраво Македонијо, утринска програма
ПРЕПОРАКИ
 • Дневник

  image
  Најновите информации за настаните во Македонија и светот.
 • Dnevnik

  image
 • Наша снага

  image
  Уред за односе с јавношќу Министарства одбране Босне и Херцеговине реализира ТВ серијал под називом НАША СНАГА, о активностима Министарства одбране и Оружаних...
 • Добро јутро, Српска

  image
  Јутарњи програм БН телевизије.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.