poster

KDD - Kriminaldauerdienst

KDD - Kriminaldauerdienst (2007)

Драма, Криминал | Германија

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 8.3/10

Big and small stories surrounding a police station in Berlin-Kreuzberg.

Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.