Детска програма на МРТ.

Се прикажува на каналите:

MRT2  

Следна епизода:

вторник
08:43
Енциклопедија за деца
вторник
17:21
Енциклопедија за деца
среда
08:42
Енциклопедија за деца
среда
17:26
Енциклопедија за деца
24.5.24
08:47
Енциклопедија за деца
24.5.24
17:33
Енциклопедија за деца
Препораки
 • Вриштиќ

  image
 • TickTack Zeitreise mit Lisa & Lena (2021)

  image
 • Checker Tobi (2013)

  image
  Spin-off of Checker Can Knowledge magazine for children and adolescents, in which reporter Tobias Krell in compact and funny reports Tobi cheekily asks, tries...
 • ЕнТенТиниќи (2021)

  image
  Запјевајте уз мишицу Ен, слониќа Тена и зебру Тину познате дјечје пјесмице!
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.